Mahsun Kırmızıgül’ün duygusal anları! ‘Aldığım en güzel hediyelerden biri’

Mahsun Kırmızıgül, Bakü Kongre Merkezi’nde yaklaşık 10 bin kişiye vereceği konserler öncesi Azerbaycan ve Türkiye’den gelen basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı.

“SABAHA KADAR KONSER VEREBİLİRİM”

Ünlü şarkıcı, “Uzun zaman sonra Azerbaycan’a geldim. Harika bir şehir olmuş, yakında Dubai gibi olur. İnsanların sevgisi ve ilgisi harikaydı. Buraya birçok sanatçı geliyor ama benim bu ülkeye sevgim çok başka. Sonuna kadar bu ülkenin ve insanlarının her şekilde yanında olacağım. Harika bir konser bizi bekliyor. Ben diğer sanatçılara benzemem, şan dersi aldığım için sabaha kadar konser verebilirim” demişti.

“DİZİ YAPACAĞIM, ÇOK HEYECANLIYIM”

Yeni bir dizi çekeceğinin müjdesini veren Kırmızıgül, “Temmuz ayında çekimleri başlayacak, ben oynamayacağım. Eylül ayında yayına girecek, yıllar sonra dizi yapacağım, ben de çok heyecanlıyım” açıklamasını yaptımıştı.

2 GÜNDE 20 BİN KİŞİ

Mahsun Kırmızıgül, önceki gün Azerbaycan Kongre Merkezinde üst üste ikinci konserini vererek sevenlerini müziğe doyurdu. 2 günde yaklaşık 20 bin kişiye müzik ziyafeti yaşatan Kırmızıgül hem sahne kıyafeti hem de performansıyla herkesi mest etti.

Kırmızıgül’ün hemen hemen çoğu şarkısına salondaki sevenleri eşlik ederken, konserin sonlarına ünlü şarkıcı, dinleyicilerin arasına karışarak güzel görüntüler oluşturdu.

HAYRANININ HEDİYESİ DUYGULANDIRDI

Konser bitiminde Kırmızıgül dakikalarca ayakta alkışlandı. Ünlü sanatçıya Azerbaycanlı bir kadın hayranı kendi yaptığı yağlı boya portre tabloyu hediye ederken, bu süpriz karşısında Kırmızıgül çok duygusal anlar yaşadı, göz yaşlarına hakim olamayan Kırmızıgül “Çok duygulandım bu hediye karşısında, aldığım en güzel hediyelerden biriydi” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir